Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622416

Autodiagnostik

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötaja tööülesanneteks on tegeleda sõidukite veaotsingute ning hooldus- ja remonttöödega.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame erialast väljaõpet ja/ või varasemat töökogemust autodiagnostikuna, samuti inglise- või saksakeelse tehnilise teksti lugemisoskust.

Miks kandideerida? Pakume võimalust töötada Baltikumi suurima ja vanima autondusettevõtte professionaalses meeskonnas maailmaklassi brändidega. Pakume erinevaid stabiilset töötasu, koolitusvõimalusi ning arenguvõimalust kontsernisiseselt.
Töö asukoht: Riia mnt 231A, Pärnu
Tööaeg: E - R, 08:00

Tööpakkumise number
#622416

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. november 2019
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2019

Silberauto kontsern on Baltimaade üks suurimaid ja vanimaid autondusettevõtteid, mis tegeleb uute ja kasutatud sõidukite müügi, hoolduse, teeninduse ja remondiga, varuosade müügi ning sõidukite ümberehitusega. Oleme peaesinduseks, autoriseeritud margiteenindust ja/või –müüki teostavaks ettevõtteks tuntud kvaliteetbrändidele Mercedes-Benz, Jeep, Maserati, Mitsubishi, Fuso, Evobus. Meie esindused on mugavalt käeulatuses pea kõikides suuremates linnades.

Enne kandideerimist tutvu meie Privaatsustingimustega (https://www.silberauto.ee/toopakkumised/)

Vaata rohkem