Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243964

Autodiagnostik / Autoelektrik

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sõidu- ja pakiautode toite, süüte- ja muude süsteemide diagnostika ja häälestamine
  • Sõidu- ja pakiautode elektriliste rikete otsing ja kõrvaldamine
  • Alarmide ja muu elektrilise lisavarustuse paigaldus

Ootused kandidaadile

  • Erialased oskused
  • Tehnilisest inglise keelest arusaamine
  • Koostöövalmidus
  • Autojuhilubade olemasolu
  • Täpsus ja kohusetundlikkus
  • Valmisolek iseseisvaks tööks

Ettevõte pakub

  • Head kollektiivi
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Täientkoolituse võimalusi
  • Motiveerivat tulemuspalka

Tööpakkumise number
#243964

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2011
Kuulutus sisestati:
8. november 2011

Stik AS Rakvere teeninduse peamiseks tegevusalaks on sõidu- ja pakiautode hooldus ja remont olenemata auto margist ja vanusest, samuti varuosade müük. Meie üheks peamiseks tegevuseks on Fordi ja Mazda sõidu-, paki- ja maastikuautode hooldus- ja garantiiremont. Teenindus kasutab Carstopi kaubamärki. Teeninduses on kaasaegne müügisaal, varuosade ladu, kere-, värvi- ja remonditöökoda. Meie põhitegevustest võib veel eraldi välja tuua sõidukite kahjukäsitluse kere ja värvitööde puhul, kus teeme koostööd kõikide kindlustusseltsidega, ning samuti autoklaaside kahjukäsitlus.

Vaata rohkem