Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #48848

Autode välipesija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • sõidukite kvaliteetne kiirkäsipesu teostamine

    Ootused kandidaadile

  • hea füüsiline vorm
  • tahe teha tööd
  • kohusetundlikkus
  • täpsus
  • kiirus
  • positiivsus

    Ettevõte pakub

  • väljaõpet koha peal
  • töötulemustest sõltuvat töötasu (põhipalk + tulemustasu)
  • kaasaegset töökeskkonda
  • soodustusi teenustele/kaupadele

    Lisainfo

    CV saata meili teel tartu@jazzpesulad.ee või paberkandjal (postiga või ise tuua) Turu 32, 51013 TARTU

  • Tööpakkumise number
    #48848

    Töö tüüp:
    täistööaeg
    Lisainfo:
    palgatöötaja (töö on vahetustega)
    Kuulutus aegub:
    2. september 2005
    Kuulutus sisestati:
    2. august 2005

    JAZZ kiirkäsipesula on loodud nõudlike väikesõidukijuhtide teenindamiseks, kes vajavad mõistliku hinnaga kiirteenust oma sõiduvahendi puhtuse ja tehnilise korrasoleku tagamiseks.

    Vaata rohkem