Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #827180

Autode müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie juures saab sinu töö eesmärgiks:

  • Parima kliendikogemuse pakkumine meie tulevastele ja praegustele klientidele
  • Sa leiad meie klientidele sobivaimad lahendused vastavalt nende soovidele ja vajadustele
  • Sa lood uusi kliendisuhteid ning hoiad olemasolevaid ja tagad sellega tulemusliku müügi koos klientide kõrge rahuloluga

Ootused kandidaadile

Sobib suurepäraselt meie meeskonda, kui:

  • Sulle pakub müügitöö positiivset elamust
  • Sa oled tulemustele orienteeritud ja hea suhtleja
  • Sa valdad heal tasemel eesti keelt, suhtlustasandil vene ja inglise keelt
  • Sa väärtustad meeskonnatööd
  • Sul on B-kategooria juhiload

Meiega liitudes saad Sa tööd kiiresti arenevas ettevõttes, motiveerivat töötasu, lisa puhkusepäevi ja sporditoetust. Pakume Sulle toetavat meeskonda ja ühisüritusi. Varasem töökogemus pole oluline, pakume vajalikku väljaõpet kohapeal. Tule juba täna!

Tööpakkumise number
#827180

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2023
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem