Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39293

Autode kiirteeninduse mehaanik (Iirimaale)

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nn quick fit autoteenindus Iirimaal võtab tööle mehaaniku. teeninduse peamine tegevus on klaaside vahetus, õlivahetus, rehvitööd jms

Ootused kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame eelnevat erialast töökogemust , inglise keele oskust suhtlemistasandil (nii klientidega kui ka kolleegidega suhtlemine), valmisolekut ja tahet tööks välismaal.

Ettevõte pakub

Pakume vaheldust ja uusi väljakutseid, korralikku töötasu.

Tööpakkumise number
#39293