https://www.cvkeskus.ee/59913

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59913

Autobusside Koristajat

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Helsingisse kogemustega kahte koristajat

Töö sisuks on igapäevane autobusside koristamine bussijaama terminalis Helsingi lähedal.


Ootused kandidaadile

Naine, vanus 25-35 aastat
Eelnev töökogemus

Kasuks tuleb vähene soome keele oskus


Ettevõte pakub

Kokkuleppelist tööaega
Tasuta elamispinda


Tööpakkumise number
#59913
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Autobusside Koristajat
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!