Autobrigaadi Puhastusteenindaja
Tööpakkumise number #737230
Veebipõhine värbamine

KRAUSBERG EESTI OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Koolitab /juhendab kolleege. Asendab puhkuste ja haiguste ajal. Erinevatel pindadel puhtuse hoidmine, teeb ka kergemaid eripuhastustöid ja vajadusel välitöid. nt istutamised ja rohimised

Ootused kandidaadile

  • B kategooria juhilubade olemasolu.

  • Eeldame soovi teha puhastusalast tööd. Kasuks tuleb eelnev  töökogemust  puhastusvaldkonnas.

Ettevõte pakub

  • Pakume tööd  täistööajaga E-R kella 14.00-22.00.
  • Pakume sulle toredat ja avatud kollektiivi, vajadusel koristusalast väljaõpet, tööriideid ja loodussõbralikke töövahendeid.

Tööpakkumise number
#737230

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. november 2021
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2021
Autobrigaadi Puhastusteenindaja Autobrigaadi Puhastusteenindaja

Oleme 100% Eesti erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte aastast 1997 ning meie peamine eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat puhastusteenust.

Vaata rohkem