Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177366

Autobrigaadi puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Graafikujärgse puhastusteenuse osutamine erinevatel väikeobjektidel Jõhvis, Kohtla-Järvel ja lähiümbruses
- puuduva puhastusteenindaja asendamine vastavalt väljakutsele;
- tööaeg jookva graafiku alusel kuni 40 tundi nädalas.

Ootused kandidaadile

- tunneb puhastusaineid, -vahendeid ja töövõtteid
- on valmis tegutsema erinevatel objektidel paindliku tööajaga
- soovitavalt vähemalt 3 kuud töökogemust puhastusteenindajana
- B-kategooria juhiluba ja sõidukogemus vähemalt 2 aastat
- korrektsus

Ettevõte pakub

- vaheldusrikast tööd
- kindlat tööd ja palka
- koolitust ja tööriideid
- kaasaegseid töö- ja olmetingimusi

Lisainfo

Tööajad võivad olla nii hilisõhtusel ajal kui ka nädalavahetustel

Tööpakkumise number
#177366