Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320810

Auto iluhooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mr CAPi tehnik läbib väljaõppe Mr CAP ettevõtetes ja pärast sooritatud eksameid saate Te oma teadmisi tõendava sertifikaadi. Tehnikuna on teie peamiseks
tööülesandeks Mr CAP klientide autode korrashoidmine ja töötlemine. Esineb ka klientidega seotud ja administratiivseid tööülesandeid.

Ootused kandidaadile

Ootame positiivsust, nooruslikkust, sõbralikkust, kohusetunnet, iseseisvust ning huvi autode vastu.

Ettevõte pakub

- suurepärane töökogemus eduka karjääri alustamiseks
- sõbralik ja meeldiv töökeskkond
- väljaõpe ja tugi alustamisel

Tööpakkumise number
#320810

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või praktika
Brutopalk: 600 - 850 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
24. september 2013

Mr CAP on Rootsi frantsiisisüsteem, mis juurutati 1990. aastal. Mr CAP esindused 12 riigis üle maailma töötlevad enam kui 40 000 autod aastas. Tegevus põhineb oma tehnikal ja tootearendusel, mida võivad kasutada ainult litsentsitud ja sertifitseeritud Mr CAP-ettevõtted.

Mr CAP keskendub ainult ühele asjale: klientide autode paremaks muutmine, kaitsmine ja hooldamine, asetades erilist rõhku auto sise- ja välispindadele. Selleks pakub Mr CAP erilisi klaasi-, värvilaki-, naha- ja tekstiili hooldusi, mis kindlustavad auto sära ja pikaajalise kaitse.

Mr CAPi tegevusega ja hooldustega saate tutvuda koduleheküljel www.mrcap.com

Vaata rohkem