Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317809

Auto eriala kutseõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kutseõpetaja ametikoha eesmärk on õpetataval kutse- või erialal pakkuda parimaid võimalusi õppija arenguks ja elukestvaks õppeks, kujundada õpilases
positiivset eluhoiakut, õpimotivatsiooni ja arendada õpioskusi.

Kutseõpetaja tööülesanded:

  • koostab õppekava alusel töökava;
  • valmistab ette ja viib läbi auditoorsed ja praktilised tunnid arvestades õppijate individuaalsust;
  • analüüsib õppeprotsessi;
  • hindab õppijate õpiväljundite saavutatust;
  • järgib kooli töökorralduse põhimõtteid ja täidab õppedokumentatsiooni;
  • analüüsib oma tegevust, täiendab kutse- ja erialaseid teadmisi, oskusi;
  • osaleb erialaõppe arendamisel.

Ootused kandidaadile

Kutseõpetaja kvalifikatsiooninõuded on järgmised:

  • kutsepedagoogiline või muu pedagoogiline kõrgharidus õpetatavate õppekavade valdkonnas ja vähemalt kolmeaastane erialase töö staaž õpetataval
kutse-, eri- või ametialal või
  • kõrg- või keskeriharidus õpetatavate õppekavade valdkonnas, vähemalt kolmeaastane erialase töö staaž õpetataval kutse-, eri- või ametialal ja läbitud
320-tunnine kutsepedagoogika.

Lisaks tuleb kasuks:
  • varasem õpetamiskogemus;
  • kutsetunnistuse omamine õpetataval erialal.

Kandidaatidel, kes on õpetatava valdkonna erialaspetsialistid, kuid ei vasta mõnele kvalifikatsiooninõuetes märgitud tingimusele on võimalik
töötada 1 aastase tähtajalise töölepingu alusel.

Ettevõte pakub

  • võimalust enese professionaalseks arendamiseks;
  • põhipuhkuse kestust 56 kalendripäeva aastas;
  • sportimisvõimalusi;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • võimalust panustada kutsehariduse arengusse.

Lisainfo

Auto- ja masinaremondi osakonna kutseõpetajal õpetatavad ained: elektrotehnika alused; mootorielektroonika; elektriseadised ja mugavussüsteemid.

Lisainfo: auto- ja masinaremondi osakonna juhataja Jarmo Pajula, email: jarmo.pajula(ät)khk.ee
Telefon: 7 361 982

Tööpakkumise number
#317809

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 715 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. august 2013
Kuulutus sisestati:
22. august 2013
Lisainfo palga kohta:
töötasumäär 1,0 ametikohal alates 715 eurot vastavalt omistatud ametijärgule

Tartu Kutsehariduskeskus on Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus. Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe. Tartu Kutsehariduskeskuses on keskmiselt 350 töötajat ja 3500 õpilast.

Vaata rohkem