Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #635488

Auto diagnostik / garantiimeister

Firma nimi peidetud
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö ülesandeks on Škoda sõidukite autoelektri – ja diagnostikatööd ning uute sõidukite müügieelne ettevalmistus. Garantiimeister sisestab tehtud tööd programmi ning jälgib kõigi protsesside läbiviimist ning vormistab dokumendid.

Nõudmised kandidaadile

- töökust ja vastutustundlikust
- tehnilist haridust ( soovitavalt autoalane)
- eelnev kogemus autoelektri valdkonnas
- eesti keele valdamist väga heal tasemel
- tehnilisest inglise keelest arusaamist
- head arvutikasutamise oskust (MS Office, internet, e-mail)
- B-kategooria juhiluba
- täpsust, ausust, korrektsust
- valmidust õppimiseks ja koolitusteks

Ettevõte pakub

- head töötasu olenevalt tulemusest
- arenemis- ja karjäärivõimalusi
- nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi
- uut ja kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#635488

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1200 - 2500 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2020

Kindle OÜ peamiseks tegevusalaks on ŠKODA kaubamärki kandvate sõidukite müük, varuosade ja lisavarustuse jae- ja hulgimüük ning hooldus- ja remonttööde teostamine Rakvere ja Lääne-Virumaa piirkonnas. ŠKODA on paljudes riikides hinnatud ja mainekas kaubamärk, mistõttu on Kindle OÜ eesmärgiks pakkuda klientidele arvukate tehniliste uuendustega atraktiivseid autosid ning suurepärast teenindust, mis eristab ŠKODA-t konkurentidest. Kindle OÜ tegeleb ka uute matkaautode müügi ja rendiga ning hoolduse ja lisavarustuse pakkumistega. Esindame selles valdkonnas tuntud Carado, Bürstner ja Elnagh kaubamärke ning pakume klientidele ka kasutatud autode komisjonimüügi teenust.

Vaata rohkem