Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #42871

Auditi assistent ja nooremkonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • assisteerimine ja konsulteerimine

Ootused kandidaadile

  • akadeemiline kõrgharidus
  • väga hea inglise keele oskus
  • hea analüüsi võime
  • initsiatiivikus
  • aktiivne eluhoiak
  • suhtlemis valmidust, iseseisvust, loovust
  • valmidust meeskonnatööks

  • meeldivat ja innustavat töökeskkonda, mis võimaldab oma potentsiaali maksimaalselt ära kasutada, tehes arendavat, huvitavat ja pingelist koostööd Eesti tippettevõtetega.

Lisainfo

Kandideerimiseks palun esita oma CV koos foto, palgaootuse ja motivatsioonikirjaga 15. aprilliks läbi CV-Keskuse keskkonna.

Tutvustamaks KPMG organisatsiooni, ärikultuuri, teenuseid ning meeskonda, ootame kõiki huvilisi 6. aprillil kell 15-17 Meriton Grand Hotel Tallinn klubis Eiffel toimuvale vastuvõtule.
Osalemiseks palume registreeruda hiljemalt 4. aprillil meie kodulehekülje kaudu või telefonil 62 68 709.

Tööpakkumise number
#42871