Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221504

Audiitori assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

KPMG kliendiprojektides audiitorite assisteerimine.

Ootused kandidaadile

  • akadeemiline kõrgharidus või selle omandamine lähitulevikus
  • väga heal tasemel eesti ja heal tasemel inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • hea suhtlemisoskus ja analüüsivõime
  • valmidus meeskonnatööks ja töölähetusteks
  • iseseisvus, initsiatiivikus ja aktiivne eluhoiak
  • hea arvutikasutamise oskus

Kasuks tuleb:
  • varasem töökogemus raamatupidamisvaldkonnas

Ettevõte pakub

  • mitmekülgset koostööd Eesti ja Baltikumi tippettevõtetega
  • pidevat professionaalset enesetäiendamist ning kõrgetasemelisi koolitusi Eestis ja välisriikides
  • mitmekülgset motivatsioonipaketti, sh häid sportimisvõimalusi
  • meeldivaid kolleege ja kaasaegset töökeskkonda Tallinna kesklinnas
  • kokkuleppel finants- ja raamatupidamisalaste lõputööde juhendamist

Tööpakkumise number
#221504

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
11. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
14. märts 2011

KPMG on ülemaailmne auditi-, maksu- ja nõustamisteenuseid pakkuvate ettevõtete võrgustik, mis tegutseb 146 riigis ning, mille liikmesettevõtetes üle maailma töötab kokku 140 000 oma ala spetsialisti.

KPMG Baltics on üks juhtivaid rahvusvahelisi ärinõustamisfirmasid Baltikumis. KPMG tegutseb Eestis 1992. aastast, siin töötab üle saja ning Baltikumis kokku ligi kolmsada audiitorit ning nõustajat.

Vaata rohkem