Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194354

Audiitori assistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhitööülesanneteks:

* Audiitori töö igapäevane assisteerimine;
* Klientidega suhtlemine;
* Kliendi-dokumentatsiooni koostamine.
* ja muud audiitori assistendi ametist tulenevad tööülesanded.

Töö on täistööajaga, 40 tundi nädalas, 8 tundi päevas.

Ootused kandidaadile

* Vähemalt 2. aastane töökogemus sarnasel ametipositsioonil;
* Väga hea eesti- ja inglise- ja vene keele valdamine nii kõnes kui kirjas;
* Kõrgem- või eriharidus finantsvaldkonnas;
* Hea arvuti kasutamise oskus (MS Office programmid, e-mail, internet, skype jm);

Soovituslikud isiksuse omadused:
* Avatus;
* Aktiivsus;
* Intelligentsus ja kiirus;
* Fokusseeritus detailidele.

Kandideerijal on:
* Hea arusaamine raamatupidamisest ja arveldamistest, maksu regulatsioonidest, eriala seadusandlusest;
* Oskus planeerida ja struktureerida oma tegevust pidevalt;
* Oskus kinni pidada tähtaegadest.

Ettevõte pakub

* Sõbralikku ja professionaalset töökeskkonda;
* Meeldivaid töövõimalusi;
* Modernset ja mugavat töökeskkonda;
* Pidevat enesetäiendust ja koolitusi;
* Toredat meeskonda.

Tööpakkumise number
#194354

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2010

Personalipunkt Extra OÜ klient on autiitorteenuseid, raamatupidamisteenusied ja finantskonsultatsioone pakkuv ettevõte HLB Expertus Audit Tallinnas.

Vaata rohkem