Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643370
Kaugtöö võimalus

Audiitori assistendi praktikant

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või praktika

Kuulutus sisestati: 6. märts 2020
Kuulutus aegub: 4. aprill 2020

Töö kirjeldus

Osaled meeskonna liikmena auditide läbiviimisel.

Ootused kandidaadile

  • Omad või oled omandamas majandus-, finants- või õigusalast kõrgharidust;
  • Suudad eristada tähtsat informatsiooni suurtest andmekogudest ning saad aru sündmuste ja numbrite vahelistest seostest;
  • Sulle meeldib töö, mis on seotud numbrite ja faktidega ning naudid kohtumisi uute inimestega;
  • Sul on heal tasemel väljendus- ja suhtlemisoskus Eesti ja Inglise keeles
  • Sulle sobib töötamine meeskonnas, kuid suudad ka iseseisvalt ülesandeid lahendada;
  • Tähtaegade kinnipidamine on Sulle oluline.
  • Kasuks tuleb Exceli ja mõne raamatupidamistarkvara kasutusoskus

  • Mitmekülgseid ülesandeid auditi valdkonnas, mis aitavad saada kiirelt vajalikke kogemusi ja teadmisi nii Eesti vandeaudiitori kui ka ACCA eksami sooritamiseks.
  • Koolitusvõimalusi nii kutsealase (finants, õigus, audit) kui ka isikliku arengu soodustamiseks.
  • Laenu erialase koolituse jätkamiseks või muude eesmärkide täitmiseks
  • Võimalust osaleda mitmetes projektides rahvusvahelise meeskonna liikmena.
  • Motivatsioonipaketti, mis on seotud nii töömahu kui ka panusega enese ja firma arengusse.
  • Osalemine rahvusvahelistel suvepäevadel
  • Töö ja isikliku elu tasakaalu ning tervise- ja transpordikulude hüvitamist.

Lisainfo

Ootame Sinu CVd ja motivatsioonikirja koheselt, kuid mitte hiljem kui 10 jaanuariks 2020.
Kandideerimiseks vajuta Soovin kandideerida.
Lisateave dnw(at)crowe.ee või telefonil (+372) 68 25 750

Tööpakkumise number
#643370

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või praktika
Kuulutus aegub:
4. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
6. märts 2020

Crowe DNW OÜ on audiitorteenuste osutaja, mis kuulub ülemaailmsesse TOP10 audiitorfirmade võrgustikku Crowe Global , mille liikmesfirmad tegutsevad rohkem kui 150-s riigis.

Vaata rohkem