Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61408

Audiitori abi

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Audiitorite assisteerimine Rimess Capital MRI klientide auditeerimisel.

Ootused kandidaadile

  • majandusalane kõrgharidus (võib olla omandamisel)
  • varasem raamatupidamise- või auditeerimise töökogemus
  • huvi finantsvaldkonna vastu
  • analüütilisus ja pingetaluvus
  • väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • kasuks tuleb vene keele oskus suhtlemistasandil

Ettevõte pakub

  • väljakutseid pakkuvat tööd professionaalses meeskonnas
  • mitmekülgset koolitust ja häid arenguvõimalusi
  • motiveerivat töötasu

Lisainfo

Palun saada koos CV-ga ka oma kaaskiri, kus on kirjas Sinu palgasoov.

Tööpakkumise number
#61408