Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61424

Audiitor

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rimess Capital MRI klientide auditeerimine

Ootused kandidaadile

  • on Eesti Audiitorkogu liige
  • omab äsjast praktilist töökogemust

Kandidaatidelt eeldame:
  • majandusalast kõrgharidust
  • tugevaid analüütilisi võimeid
  • väga head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust
  • inglise keele väga head oskust kõnes ja kirjas
  • soovitavalt head vene keele oskust suhtlemistasandil

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd professionaalses meeskonnas
  • väljaõpet vannutatud audiitori kutse omandamiseks
  • konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Palun saatke oma CV koos avalduse ja palgasooviga hiljemalt 13. märtsiks.

Tööpakkumise number
#61424
Audiitor