Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #25934

Audiitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sotsiaalkindlustusamet võtab alates 10.01.2004 tööle
SISEAUDIITORI
Ametikoha eesmärgiks on siseauditite (vastavuse- ja tegevuse auditid) läbiviimine Sotsiaalkindlustusametis ja piirkondlikes pensioniametites.
Avaldused ja CV saata 5. jaanuariks 2004
Sotsiaalkindlustusameti personalijuhile
Lembitu 12, 15092 TALLINN
Raja.Stepanova@ensib.ee, tel 6408112

Ootused kandidaadile

• kõrgharidust
• siseaudiitori standardite tundmist
• arvuti kasutamise vilumust
• koostööoskust
• loogilist mõtlemist ja head analüüsivõimet
• head suulist ja kirjalikku väljendusoskust
• vene ja inglise keele oskust vähemalt kesktasemel

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
• arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas
• head ja ajakohast täienduskoolitust
• stabiilset teenistust avalikus sektoris
• riigiteenistuja palgatingimusi (siseaudiitor 26. palgaaste)

Lisainfo

Kasuks tulevad
• töökogemus avalikus sektoris
• eelnev kogemus auditi töövaldkonnas

Tööpakkumise number
#25934

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
5. jaanuar 2004
Kuulutus sisestati:
19. detsember 2003

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Audiitor