Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139713

Audiitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Audiitori tööülesannete hulka kuulub lisaks Sise-, Justiits- või Kaitseministeeriumi majandusaasta aruande auditeerimisele võimalus teha infoühiskonna avaliku teenuse kvaliteedi jm tulemusauditeid ning osaleda auditimetoodika arendamisel.

Ootused kandidaadile

- akadeemiline kõrgharidus,
- tugevad teadmised raamatupidamisest, riigi finantsjuhtimisest ja -õigusraamistikust,
- finants- ja andmeanalüüsioskus.

Loovat tegutsemist riigi paremaks muutmise nimel ning elavat välissuhtlust ja laia spetsialistide võrgustikku Eestis.

Lisainfo

Lisateavet saab II auditiosakonna peakontrolöri abilt Evelyn Vällikult telefonil 640 0710.
Üldteavet saab personaliteenistuse konsultandilt Annela Vagalt telefonil 640 0793 ja Riigikontrolli kodulehelt www.riigikontroll.ee.

Tööpakkumise number
#139713

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2008

Riigikontroll on oma tegevuses sõltumatu põhiseaduslik institutsioon, mille eesmärk on majanduskontrolli kaudu abistada avaliku halduse kandjaid tagamaks nende seadusliku ja tulemusliku tegevuse.

Vaata rohkem

Audiitor