Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #170301

Audiitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- siseauditi läbiviimine
- sisekontrolli auditeerimine

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus (soovitavalt majandusalane)
- töökogemus selles valdkonnas
- juhtimise töökogemus
- väga hea arvutioskus
- eesti, vene ja inglise oskus
- hea suhtlemisoskus, algatusvõime, analüütiline mõtlemine, stressitaluvus

- rahvusvahelist töökogemust suures ja tunnistatud organisatsioonis
- huvitavat ja mitmekülgset tööd
- võimalust töötada koos oma ala parimate spetsialistidega
- tööalast koolitust ja karjääri võimalust

Tööpakkumise number
#170301

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
28. november 2008

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk MAXIMA Eesti OÜ omab kokku 431 kauplust Leedus, Lätis, Eestis ja Bulgaarias. Seoses oma tegevuse laiendamisega Eestis otsime oma meeskonda uusi ja aktiiseid töötajaid.

Vaata rohkem

Audiitor