Värsked tööpakkumised

Audiitor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 39809

Tööpakkumise number

39809

Töö kirjeldus

Suure rahvusvahelise kliendi raamatupidamisosakonna projektiiseloomuline siseaudit, raporteerimise ülesehitamine ja arendamine ning raamatupidamisosakonna nõustamine. Projekt on mitmekuine ning nõuab reisimist ja mõnepäevalisi komandeeringuid Eestis.

Pärast projekti lõppemist tööülesandeks on audiitorteenuste osutamine, siseauditi rakendamine ja arendamine ning töötamine auditeerimis- ja maksualase spetsialistina tööandja juures.

Nõudmised kandidaadile

Projekti läbiviimine nõuab iseseisvust, head finantsnäitajate analüüsimise võimet ning oskusi rakendada ja arendada vajalik süstemaatika ja meetodid kliendi raamatupidamise ja raporteerimise ümber- ja ülesehitamiseks. Ülesande täitmiseks on vajalik hea arvuti kasutusoskus ning suhtlemisoskus erinevate inimestega.

Siseaudiitori igapäevane töö nõuab pikaaegseid kogemusi ning sügavaid oskusi - teadmisi auditeerimise ja raamatupidamise valdkonnas, suhtlemisoskusi ning ka head keeleoskust välisklientide teenindamiseks. Nõutav on eesti keele ning hea soome ja inglise keele oskus; kasuks loeme ka teiste keelte oskused.

Meie pakume oma töötajatele mitmekülgset ja huvitavat töökohta majanduslikult stabiilses ja turvalises ettevõttes. Mitmeid äritegevusvaldkondi haarav klientuur pakub raamatupidamis- ja siseauditi töös erakordset vaheldust ning võimaldab omada laia ülevaadet erinevate ärialade finantstegevusest. Pidev kokkupuude välismaalastega annab võimaluse arendada oma suhtlemis- ja keeleoskusi. Usinale töötajale kindlustame hea sissetuleku.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2005

Leinonen on raamatupidamis- ja konsultatsiooniteenuseid Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal ja Soomes pakkuv raamatupidamisfirmade kontsern. Teenindame põhiliselt välisfirmade Balti-maades ja Venemaal asuvaid tütarettevõtteid koostades täielikult nende igakuise raamatupidamise ning esitades nii ametliku aruandluse kohalikele ametnikele kui ka kliendi sisese finantsaruandluse kontserni konsolideerimiseks. Pakume ka äri- ja maksundusalast konsultatsiooni. Meie Tallinna kontor on tegutsenud alates aastast 1993.