Värsked tööpakkumised

Audiitor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 146636

Tööpakkumise number

146636

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda tähtajalise lepinguga usaldusväärset ja koostöövalmis

AUDIITORIT

kelle peamiseks tööülesandeks on keskkonnaprojektide auditeerimine.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame kõrgharidust - eelistatavalt majandus- või finantsalast, teadmisi rahvusvaheliselt üldtunnustatud siseauditi standarditest, siseauditi heast tavast, finantsarvestusest ning auditeerimist reguleerivatest õigusaktidest.

Kasuks tulevad töökogemused auditi või sisekontrolli valdkonnas, teadmised ja kogemused EL struktuurifondide ja välisabiprogrammide projektide auditeerimises.

Kui oled hea analüüsivõimega ja omad kontseptuaalset mõtlemisoskust, Sul on väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus, hea inglise keele oskus ja suhtlustasandil vene keele oskus, siis oled oodatud osalema.

Pakume Sulle võimalust läbi oma töö mõjutada looduskeskkonna hoidu, huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis, asjatundlikku, avatud ja koostööd väärtustavat töökollektiivi, meeldivat töökeskkonda, erialast täiendkoolitust ja mitmekesist motivatsioonipaketti.

Lisainfo

Palume CVs märkida oma palgasoov ja paari sõnaga põhjendada, miks soovite just meie meeskonnaga liituda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. mai 2008
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2008
Brutopalk:
Alates 20000 kuni 24000 EEK kuus

Sihtasutus Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) on finantsasutus, mis vahendab riigieelarvelisi ja ELi struktuurifondide toetusi ning laenuvahendeid keskkonnasektori projektide elluviimiseks