Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27030

Audiitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ülesandeks on sertifitseerimisteenuse aktiivne turustus ja müük ning juhtimissüsteemide auditeerimine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • head ametialast kogemust ja kõrgharidust
  • eesti, inglise ja vene keele valdamist kõnes ja kirjas
  • soovitavalt vanust alates 27 a.
  • head suhtlemisoskust ja konstruktiivset suhtumist
  • eelnevat juhtimissüsteemidega töötamise kogemust (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001)
  • vähemalt 5 aastat kogemust juhtival töökohal

huvitavat ja vaheldusrikast tööd, palka vastavalt kvalifikatsioonile, võimalust töötada suure rahvusvahelise firma koosseisus ning rahvusvahelist täiendkoolitust.

Lisainfo

Lisainfo DNV tel: + 372 628 5060 või email: eesti@dnv.com

Kandideerimiseks palume saata CV ja SOOVIAVALDUS koos PALGASOOVIGA konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse Ariko ReServ, e-mail: cv@areserv.ee
märgusõnaga:"DNV-AUDIITOR"

Tööpakkumise number
#27030
Audiitor