Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #337684

Audiitor

CVKeskus.ee klient
Luksemburg
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö puudutab EL rahade haldamise parandamist, sh finantsjuhtimise ja erinevate kontrollsüsteemide hindamist, EL rahaliste vahendite kasutajate auditeerimist EL liikmesriikides või mujal, koostööd rahvusvaheliste partneritega.

Ootused kandidaadile

Kandideerima on oodatud auditi valdkonna kõrghariduse või töökogemusega EL kodanikud, kel on väga hea inglise, prantsuse või saksa keele oskus. Täpsemad nõuded on kirjas konkursikuulutuses.

Lisainfo

Soovitame ametikoha nõudmistega eelnevalt väga hoolikalt tutvuda ja enne kandideerimist veenduda, et kõik nõuded oleksid täidetud. Enne kandideerimisavalduse esitamist on kohustuslik EPSO kodulehel täita enese hindamise test.
Kandidaatide valik on oskuspõhine ning viiakse läbi kahes etapis –arvutipõhised testid ning hindamiskeskus Brüsselis.
Kandideerimine toimub EPSO kodulehe vahendusel elektroonilises keskkonnas.
Kandideerimisavalduste esitamise tähtaeg on 23. aprill 2014 kell 12.00 (CET).

Neil kandideerijatel, kes kutsutakse kas arvutipõhistele testidele või  hindamiskeskusesse, soovitame eelnevalt tutvuda EL värbamiskonkursside üldinfoga. Samuti võiksite ühendust võtta Karin Rannuga EL Sekretariaadis karin.rannu[at]riigikantselei.ee või Kristo Põlluga Eesti esinduses EL juures kristo.pollu[at]mfa.ee , et saaksime teid vajadusel abistada konkursiks ettevalmistamisel.
Lisainfot vaata:
Konkurss EPSO kodulehel
Foorum EPSO blogis

Tööpakkumise number
#337684

Asukoht:
Luksemburg
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2014

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Audiitor