Värsked tööpakkumised

Au-pair

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 45944

Tööpakkumise number

45944

Töö kirjeldus

Pakume tööd Iirimaal au-pairile kolme lapsega perekonnas 30 juunist septembri keskpaigani. Peres on 7-aastane poiss, 5-aastane tüdruk ja 2,5-aastane tüdruk. Maja asub maakohas Killarney linna vahetus läheduses. Põhiline tööülesanne on lastetoa korras hoidmine, võiksid olla (sams ei ole kohustuslik) autojuhiload. Töösuhe kestab juuni keskapigast kuni septembri keskpaigani. Pererahvas on kaupluseketi omanikud Iirimaal.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame inglise keele oskust suhtlemistasandil, valmisolekut asuda tööle Iirimaale 30 juunil, head suhtlemisoskust.

Pakume võimalust keeleoskuse täiendamiseks ja uute kogemuste omandamiseks, vabadel päevadel võimalik tutvuda suvise Lõuna Iirimaa kauni loodusega. Taskuraha nädalas 100 Eur. Elamine ja toit loomulikult tasuta. Elamistingimused au-pairile - oma vannituba + oma elutuba. Majas on kaasaegne tehnika - nõudepesumasin jne, mis vastab tänapäeva standarditele. Pererahvas (abielupaar) on vanuses 30-40.a Au -pairil on kasutada oma tuba ja oma vannituba. Kasuks tuleb juhiluba, kuid ei ole kohustuslik
Kogu paketi maskumus kandidaadile on 6000 krooni (võimalik osta ka 1-suuna pilet-siis maksumus väheneb). Sisaldab edasi tagasi lennupileteid Tln -Dublin.Väljalend oleks 30 juunil. Saadav töötasu on ca 18 000 (neto) krooni (elamine + toit tasuta)

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
29. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
26. mai 2005
Lisainfo palga kohta:
90 EUR - 100EUR nädalas