Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #553233

Atlantis H2O Aquapark kohvik Nomnom

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 23. august 2018
Kuulutus aegub:21. september 2018

Töö kirjeldus

Tellimuste vastuvõtmine ja lauda viimine
Toitude valmistamine
Klientidega arveldamine ehk töö arvuti ja kassaga
Kauba vastuvõtt
Saali korrashoid
Jooksvate küsimuste professionaalne lahendamine

Ootused kandidaadile

Rõõmsameelsus ja kliendisõbralikkus
Hea suhtlemisoskus
Ausus ja kohusetundlikkus
Valmidus töötada ka nädalavahetustel
Vastupidavus soojale ja niiskele keskkonnale
Valmidus meeskonnatööks
Füüsiline vastupidavus
Kiirus ja korrektsus
Nõutud on eesti ja inglise keele oskus
Kasuks tuleb vene ja soome keele valdamine kõnes

Ettevõte pakub

Paindlikku graafikut
Sõbralikku ja rõõmsameelset kollektiivi
Spordivõimalusi koos ettevõttesiseste soodustustega
Arenguvõimalusi
Võimalust asuda kohe tööle

Tööpakkumise number
#553233

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. september 2018
Kuulutus sisestati:
23. august 2018

Atlantis H2O Aquapark Viimsis on Eesti unikaalseim veepark, kus on interaktiivne vee ja looduse avastuskeskus koos erinvate liutorude, veeatraktsioonide, lainebasssein, väiksematele lastele mõeldud mänguala ning kohvikuga. Tulemuseks on hästi veedetud aeg koos meelelahutuse ja avastuskeskuse põnevusega!
Atlantis H2O veekeskuse puhkealal saab veemõnudele vahelduseks nautida maitsvaid sööke koos värskendavate jookidega. Kohviku NOMNOM menüü valikus on värsked salatid, paninid, burgerid, quesadillad, koogid, jäätised ja kokteilid, tervislikud smuutid, karastusjoogid ning lahjad alkohoolsed joogid.

Vaata rohkem