
kelle vastutada on ASUS kaubamärgi all olevate toodete (sülearvutid, monitorid, pihuarvutid, võrguseadmed) turundus ning müügiarendus üle Eesti, tehes selleks koostööd nii Acme müügi- ja turundusosakonna kui arvutimüügifirmadega. Müügiarendusjuhi ülesandeks on uute toodete tutvustamine arvutimüügifirmadele, turundusplaanide koostamine ja teostamine, nõustamine, kampaaniate korraldamine ning läbi selle turuteadlikkuse tõstmine oma tootesegmendist, et tagada Acme ärieesmärkide täitmine Eestis.
NB! Me omame ainsana ASUS-e toodete esinduslepingut Eestis.
Sul peaks olema aktiivse B2B kliendisuhtluse kogemus IKT sektorist ning huvi arvutimaailma ja selle trendide vastu. Sa näitad igapäevases töös üles initsiatiivi uute ideede genereerimisel ning oskad olla abivalmis partner oma klientidele. Selleks, et Sa saaksid aeg-ajalt edasimüüjaid külastada, peavad Sul olema ka B-kategooria juhiload ning inglise või vene keele oskus.
Pakume Sulle eneseteostusvõimalusi elujõulises ja kiiresti kasvavas rahvusvahelises organisatsioonis. Võimalust suhelda igapäevaselt tuntuimate Eesti arvutimüügifirmadega ning väljakutseid eesmärkide täitmisel. Kindlustunde saavutamiseks soliidset põhipalka ning progresseeruvat tulemustasu süsteemi. Iseendastmõistetavalt käivad tööga kaasas auto- ja telefonikompensatsioon.
Acme Computer Components Ltd on kõige kiiremini kasvav arvutikomponentide ja –lisaseadmete hulgimüüja Baltikumis. Eesti turul oleme TD Balticu ja GNT järel hinnanguliselt kolmandal positsioonil. Eelmise aasta käive ulatus ca 120 miljoni Eesti kroonini ning meie klientideks Eestis on suuremad arvutikomponentide ning elektroonikakaupade müüjad (Ordi, ML Arvutid, K-Arvutisalong, Euronics, Mikromaailm jpt). Väärtustame oma töös kliendikesksust ja entusiasmi organisatsiooni arendamisel. Otsime oma meeskonda uut kolleegi