Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61885

Assistent/projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ettevõtte juhatuse assisteerimine ja väiksemate äriprojektide täideviimine.

Ootused kandidaadile

teadmised raamatupidamisest
hea inglise, vene ja eesti keele oskus
oskus lugeda ja kirjutada vene keeles
valmisolek ja huvi Eesti piires ringiliikumiseks
vajadusel valmisolek tööreisideks välismaale
juhilubade olemasolu
plussiks on omandatud või omandamisel kõrgharidus

Ettevõte pakub

rutiinivaba tööd nooruslikkus ja meeldivas kollektiivis
huvitavaid väljakutseid
palju ringiliikumist
hea töö eest head palka

Tööpakkumise number
#61885