https://www.cvkeskus.ee/186487

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Assistent/juhiabi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186487

Tööpakkumise number

186487

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi abilist, kes vastutaks ja hoiaks korras ettevõtte tagatoa. Sisuliselt ootame sellelt inimeselt kogu back office töö korraldamist - muuhulgas kuuluks sinna: töö raamatupidamisprogrammi ja raamatupidamisdokumentidega, kogu paberitöö (arved, kirjad, lepingud jmt), vajadusel ka kliendisuhtlus. Otsime inimest, kes oleks ühest küljest hea kolleeg ja meeldiv töökaaslane ning teisalt kellele saab usaldada eelnimetatud assisteermise ning olla kindel, et talle seatud ülesanded täidetakse kiirelt ja korrektselt. Meie ettevõttes ei ole seatud karme reeglistikke sarnaselt suurtele ettevõtetele, kuid teisalt ootame seda enam korrektsust ja pühendumust oma uuelt kolleegilt. Kuna meie kontor on inimeste poolest väike, siis peab töötaja arvestama ka sellega, et on tihedad olukorrad, kus kaaslasteks on ainult töö ja hubane keskkond.
Me otsime inimest, kes ei kardaks rutiini ja kes on valmis ennast siduma ettevõttega mitte sellepärast, et Eesti tööpuudus hakkab lähenema kõigi aegade kõige kõrgemale tasemele vaid sellepärast, et meie ettevõte ja pakutav töö meeldiksid talle!


Nõudmised kandidaadile

Kriitilise tähtsusega on meie jaoks raamatupidamisprogrammi Hansaworld Enterprise tundmine või selle kiire omandamisvõimalus. Sama oluliseks peame eelnevat kogemust, mis peaks olema seotud tööga ettevõtte dokumentatsiooni ja raamatupidamise valdkonnas. Ideaalne oleks nii inglise kui ka vene kirja ja kõnekeele valdamine seda lisaks eestikeelele.
Kasuks tulevad kandlidaadi hea suhtlemisoskus seda nii kõnes kui ka kirjas ning kindlasti sümpaatne loomus. Oluline on ka rutiinitaluvus ja võime teha tööd kontoris olles selliselt, et tööülesanded on küll seinast seina kuid paljud neist on korduva iseloomuga. Eelnev kokkupuude juriidika valdkonnaga (kirjad, lepingud jmt) on samuti positiivne.


Ettevõte pakub

Me ei paku suurt kollektiivi ja meeletuid karjäärivõimalusi kuna oleme väike ettevõte. Küll aga pakume huvitavat tööd, mis koosneb erinevate valdkondade korrashoidmise loogikast lähtuvalt. Pakume meeldivaid ja huvitavaid kolleege niipalju kui meil neid on. Samuti on meie töövahendid kaasaegsed ning ka kontori asukoht hea arvestades paiknemist bussijaama vahetus läheduses.
Arvame, et töö ja selle eest makstav tasu on proprtsioonis ning see võimaldab meie uuel kollegil ühendada harmoonia isikliku elu ning esmaspäevast-reedeni kulgeva nn töörolli vahel.


Lisainfo

Ettevõtte uus koduleht on hetkel valmimisel, mistõttu ei ole see veel kättesaadav. Juhtkonna aja ja energia kokkuhodmise huvides palume tungivalt lisada oma CV-le foto ning vastata tööpakkumise lisas olevatele küsimustele.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
2. november 2009
Brutopalk:
Alates 8000 kuni 10000 EEK kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Ettevõte loodi 2005-ndal aastal eesmärgiga teostada kinnisvarainvesteeringuid Tallinnas ning teistes Eesti linnades. Tulenevalt turukonjuktuuri muutusest on tänaseks Kaks Finants oma tegevust oluliselt restrukturiseerinud. Ettevõtte juhtkonda kuuluvad kaks inimest, kellest ühel on ennekõike finants- ja kinnisvarasektori taust ning teisel peaasjalikult infotehnoloogiaga seotud ajalugu. Sellest tulenevalt tegeleb ettevõte viimastel aastatel ennekõike konsultatsiooni- ja juhtimisteenuse osutamisega eelnimetatud valdkondades.
Ettevõtte klientide hulgas on nii kinnisvara-, kui ka muude tegevusaladega seotud ettevõtteid, kellele pakutakse teenuseid alates raamatupidamisest ja finantsjuhtimisest lõpetades infotehnoloogilise toe osutamisega. Läbi meie Eesti klientide oleme oma teenuseid osutamas ka nende Läti ja Leedu ettevõtetele.
Hetkel koosnebki Kaks Finants`i personal kahest inimesest ning lähiaastatel ei näe me ette suuri laienemisplaane tulenevalt jätkuvast ebastabiilsest olukorrast Baltikumi majanduses. Soovime oma kollektiivi leida assistent/juhiabi, kes abistaks ettevõttel oma teenuseid osutada veelgi kvaliteetsemalt ja kliendisõbralikumalt.