Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54072

Assistent

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ettevõtte asjaajamise ja personalitöö korraldamine ning külaliste teenindamine.

Ootused kandidaadile

  • keskeri- või kõrgharidus
  • vähemalt kolmeaastane töökogemus assisteerimise või personalitöö valdkonnas
  • eesti keele valdamine, vene keele oskus vähemalt kesktasemel ja inglise keele oskus algtasemel
  • arvutikasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • eneseteostusvõimalust
  • kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Konkursi viib läbi AS Kalev.

Tööpakkumise number
#54072
Assistent