Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669589
Kaugtöö võimalus

Assistent

9
Tartu, Tartumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tartu, Tartumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 25. september 2020
Kuulutus aegub:23. oktoober 2020

Töö kirjeldus

  • Uute huvitavate ideede genereerimine

  • Koos meeskonnaga põnevate projektide ellu viimine

  • Töö korraldamine

  • Kauba tellimine ja inventuur

  • Dokumentatsioon

  • Töötajate kuulamine ja nõustamine

  • Hea töökeskkonna veelgi paremaks muutmine

  • Postitused sotsiaalmeediasse

  • Igapäevaste turundustegevuste haldamine

Ootused kandidaadile

Oled taoliseks väljakutseks just õige inimene, kui Sul on varasem kogemus sarnasel ametikohal, oskad võtta viimast sotsiaalmeedia turundusvõimalustest, Sulle meeldivad uued väljakutsed ning omad B-kategooria juhtimisõigust. Kasuks tuleb oma auto kasutamise võimalus.

Lisaks huvitavale, arendavale, mitmekülgsele, vastutusrikkale tööle vinges ettevõttes, pakume Sulle ka vabadust suurema osa ajast töötada kodukontoris, võimalust osaleda salongi hingeelu puudutavates aruteludes, väärilist töötasu ning loomulikult parimaid kolleege.

Tööpakkumise number
#669589

Tartu, Tartumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
25. september 2020

Avancia ilusalong on avatud olnud alates 2002. aastast ja tänaseks oleme uuendanud salongi teile mugavamaks ja hubasemaks.

Oma töös oleme orienteeritud kliendi vajadustele ja ootustele, kasutame parimaid vahendeid, et muuta teile teenus meeldivaks ja kvaliteetseks.

Vaata rohkem

Assistent