Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #707724

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- dokumentide vormistamine programmis 1C

- kaastöötajate assisteerimine igapäevatöös

- logistika

- hinnapakkumiste kontroll, saatmine

- kodulehe haldamine

Ootused kandidaadile

- eesti ja vene keelte ladus valdamine (suuline, kirjalik)

- 1C programmi tundmine (kogemusega)

- hea arvuti kasutamise oskus (Word, Excel)

- oskus töötada iseseisvalt
- hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
- kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

aktiivset ja tegusat kollektiivi
iseseisvat tööd
konkurentsivõimelist töötasu
meeldivat kollektiivi
rahvusvahelisi koostöövõimalusi

Tööpakkumise number
#707724
Assistent