Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #636118

Assistent

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

PERENAISE TÖÖ MEIE KONTORIS
- külaliste ja meie majarahva vastuvõtt ja teenindamine
- bürootöö igapäevase sujuva toimimise tagamine
- dokumentatsiooni korrashoid, vormistamine ja arhiveerimine

MÜÜGI- JA TURUNDUSOSAKONNA TEGEVUSTE TOETAMINE
- andmebaaside ajakohasuse tagamine ja müügitellimuste haldamine
- sotsiaalvõrgustike ja teiste online kanalite haldamine
- kliendikontaktide loomine ja ettevõtte esindamine koostööpartnerite juures
- ürituste korraldamisel osalemine

Nõudmised kandidaadile

KANDIDEERI, kui:
- oled iseseisev, avatud suhtleja, kiire reageerija, nutikas ja loov
- pead ennast ettevõtlikuks ja õppimisvõimeliseks
- oskad tulemuslikult tegeleda mitme asjaga korraga
- soovid saada huvitavat ja mitmekülgset töökogemust
Töös on vajalik väga hea eesti ja inglise keele oskus ning suureks kasuks tuleb vene ja soome keele oskus suhtlustasemel

Ettevõte pakub

TAGAME SULLE:
- väärilise ja stabiilse sissetuleku
- ohtralt põnevat ja mitmekülgset tööd
- kogemuse edukas ettevõttes
- soodsad võimalused sportimiseks ja tervise edendamiseks
- hüved nii meie majas, kui meie partnerite juures

KONKURSS KESTAB SOBIVA KANDIDAADI LEIDMISENI.

Tööpakkumise number
#636118

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2020

Starmaker OÜ on ettevõte, mis koondab enda alla:
Tallinna vanalinnas asuva keskaegse restorani Olde Hansa
III Draakoni kõrtsu
kraamipoe Shoppe
ja linna parima mandlimüügi käru.
Pakume tööd üle- talve üle 100 hingelisele ning suvehooajaks värbame teist samapalju juurde.
Olde Hansa pakub oma töötajatele erilist kogemust – meil on oma Gild ja kaheksa Gildi väärtust, mille alusel igapäevaselt toimetame.

Vaata rohkem