Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49651

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Procter&Gamble müügi- ja reklaammaterjalide tõlkimine eesti keelde, eestikeelsete tekstide keelelise korrektsuse tagamine;
  • Tooteinfo tõlkimine ja selle vastavuse tagamine EV seadusandlusele (tarbijakaitseseadus jms).

Ootused kandidaadile

  • Inglise ja eesti keele valdamine, varasem kogemus tõlketööde tegemisel, kasuks tuleb filoloogiline kõrgharidus
  • Teadmised EV seadusandlusest
  • Initsiatiivikus ja loovus
  • Iseseisvus oma aja planeerimisel
  • Kohusetunne, täpsus ja korrektsus.

Ettevõte pakub

  • Koostöövõimalust rahvusvahelise ettevõttega
  • Vahvat seltskonda

Lisainfo

Töökoht asub Procter&Gamble Eesti esinduses. Elulookirjeldus (CV) ja inglise keelne motivatsioonikiri palume saata e-posti aadressil personal@salestar.ee, faksil 6135 730 või aadressil Kalmistu tee 26, Tallinn hiljemalt 31.08.2005.

Tööpakkumise number
#49651

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2005
Kuulutus sisestati:
16. august 2005

AS Sales-Star on 2002 aastal asutatud müügi- ja turundusettevõte, kelle koostööpartnerite hulka kuuluvad muuhulgas Procter & Gamble, Nestle Purina Petcare, Unilever, Kraft Foods, Kellogg’s, Cido, Fratelli jt. Meie kaudu jõuavad tarbijateni sellised kaubamärgid nagu Ariel, Pampers, Pantene, Herbal Essence, Head&Shoulders, Marabou, Gevalia, Friskies, Darling jpt. Meie missioon on olla oma koostööpartenrite ja klientide vajadustele orienteeritud pikaajaline koostööpartner Eesti kaubandusturul.

Vaata rohkem

Assistent