Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68044

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* ettevõtte bürootöö korraldamine
* sissetulevate kõnede, emailide jms suunamine projektijuhtidele
* kontoritarvete ja kuluvahendite tellimine ja haldamine
* arvete koostamine

Ootused kandidaadile

* eelnev töökogemus
* hea eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Kasuks tuleb:
* B kat juhilubade olemasolu
* eelnev kokkupuude raamatupidamisega (arvete koostamise tasandil)

Ettevõte pakub

* toredat töökollektiivi
* häid ja kaasaegseid töötingimusi
* ettevõttesisest arenguvõimalust

Tööpakkumise number
#68044
Assistent