Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #707693

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    Peamised tööülesanded.

  • Kontori töö korraldamine ja sujuvuse eest vastutamine;
  • Erinevate raportite ja kokkuvõtete koostamine;
  • Dokumentide haldamine, koostamine ja arhiveerimine;
  • Aruannete koostamine;
  • Koosolekute protokollimine;
  • Töölähetused välismaale (messide ning tehaste külastamine) ja nende organiseerimine

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus ja/või edukas töökogemus assistent-juhiabina;
  • Eesti keel heal tasemel;
  • Soome keel keskmisel tasemel;
  • Inglise keel heal tasemel;
  • Arvuti kasutamise oskus: internet, e-post, kontoritarkvara;
  • Hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus

    Kasuks tuleb
  • Kõrgharidus;
  • Teadmised ja huvi meie valdkonna toodete ja teenuste vastu;

Pikaajalist töösuhet ja kindlat tööaega esmaspäevast reedeni.
Vaheldusrikkus on samuti garanteeritud.

Asukoht: Tallinn, Mustamäe tee 50A
Koduleht: www.sundecor.ee

Tööpakkumise number
#707693

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
2. juuni 2021

Ribakardinad, rulood, püstlamellkardinad, markiisid, liigend- ja lükanduksed. Tootmine, jae-, hulgi-, ja projektimüük.

Vaata rohkem

Assistent