Värsked tööpakkumised

Assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212601

Tööpakkumise number

212601

Töö kirjeldus

- juhi assisteerimine igapäevatöös;
- dokumentide vormistamine ja haldus;
- kommunikatsiooni korraldamine ja tagamine;
- klientide ja äripartnerite vastuvõtmise korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

- erialane haridus ja/või eelnev sarnase töö kogemus;
- hea arvuti kasutamise oskus (MS Office);
- eesti ja inglise keele oskus väga heal tasemel;
- vene keele oskus suhtlustasemel;
- analüüsi- ja üldistusvõime;
- kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus
- entusiasm, loovus ja huumorimeel

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda;
- arenguvõimalusi;
- konkurentsivõimelist töötasu;
- sõbralikke ja rõõmsameelseid kolleege.

Lisainfo

CV-le lisada kindlasti FOTO ja KAASKIRI, milles te kirjeldate oma seniseid töökogemusi ja-oskusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
18. november 2010

Modera Consulting OÜ alustas tegevust 2000. aastal IT-arendus- ja haldusteenuseid pakkuva ettevõttena. Täna on Eestis 30 töötajat, kes tegelevad Modera.net veebipõhise informatsiooni halduse platvormi (CMS) arendamise ja sellel põhinevate rakenduste väljatöötamisega ning IT arendus- ja haldusteenuste pakkumisega. Seoses tegevuse laiendamisega otsime oma meeskonda toredaid kolleege.