Värsked tööpakkumised

Assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 29741

Tööpakkumise number

29741

Töö kirjeldus

* kirjade ja lepingute koostamine;
* äriregistri toimingute ettevalmistamine;
* osanike ja nõukogu koosolekute protokollimine ning notariaaltoimingute ettevalmistamine;
* firma website'i administreerimine;
* telefonile vastamine;
* jooksvate ülesannete täitmine.

Nõudmised kandidaadile

* omad või oled omandamas juriidilist kõrgharidust;
* Sul on kogemusi administratiivtöö valdkonnas;
* oskad väga hästi eesti keelt nii kõnes kui kirjas ning ei jää hätta suhtlemisega inglise- ja vene keeles;
* oskad kasutada Word'i ja Excelit ning soovitavalt tunned ka Powerpoint'i;
* oled meeldiv suhtleja ja usaldusväärne inimene ning Sinu täpsust ja korrektsust on alati kõrgelt hinnatud.

Pakume Sulle, kui särasilmsele assistendile tööd põnevas ja pidevalt arenevas valdkonnas, toredaid ja tulemustele orienteerituid kolleege, arenemisvõimalusi ja tööle väärilist tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. mai 2004
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2004
Lisainfo palga kohta:
8000bruto - 10000bruto kuus

Varahaldusettevõte, mis tegeleb peamiselt varajases arendusfaasis olevate kinnisvarade investeeringutega.