https://www.cvkeskus.ee/543834

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 543834

Tööpakkumise number

543834

Töö kirjeldus

kelle töö peamiseks eesmärgiks on klientide sujuva teenindamise ning kontori korrashoiu tagamine. Mitmekülgsete tööülesannete hulka kuuluvad telefonikõnedele vastamine ja külaliste vastuvõtt, kohtumiste ja reiside korraldamine, abistamine erinevate ürituste korraldamisel, kontoritarvete ja muu vajaliku tellimine, koosolekute protokollimine; samuti kliendihaldurite toetamine turundus- ja müügimaterjalide ettevalmistamisel ning sotsiaalmeedia koordineerimine. Tegu on tähtajalise töölepinguga.


Nõudmised kandidaadile

• Eelnev sarnase töö või klienditeeninduse kogemus
• Tööd toetava hariduse olemasolu ning oskused
• Head suhtlemis- ja koostööoskused, oled iseseisev, positiivne ja algatusvõimeline
• Väga hea eesti ning inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas, hea arvutioskus


Ettevõte pakub

Pakume omalt poolt huvitavat tööd eduka rahvusvahelise panganduskontserni professionaalses meeskonnas, kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi.


Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos motivatsioonikirjaga 29. juuliks k.a. MPS Eesti e-posti aadressile: mps.eesti(a)mps.ee. Lisainfo tel. 683 0350, konsultant Maarika Luht, assistent Aili Meidra


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2018

FIRMA NIMI PEIDETUD

OP on Soome juhtiv finantsteenuste grupp, kelle missiooniks on edendada oma klientide arengut, turvalisust ja heaolu. OP pakub oma äri- ja institutsioonilistele klientidele erinevaid pangandus-, kahjukindlustus- ja varahaldusteenuseid ning eraisikutele laiaulatuslikku pangandus- ja kindlustusteenuste valikut. Eestis tegutseb OP korporatiivpangana suurte ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks.

www.opbank.ee