Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52640

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kontori hea töökorralduse ja igapäevase töö organiseerimine
  • juhatuse, nõukogu ja meeskonna assisteerimine
  • telefonikõnedele vastamine ja suunamine
  • kirjade, käskkirjade, protokollide jm dokumentide koostamine ja vormistamine
  • dokumendihaldus
  • koosolekute ja nõupidamiste protokollimine
  • suuline ja kirjalik tõlkimine
  • töölähetustega seotud toimingute korraldamine
  • külaliste vastuvõtmise organiseerimine
  • abi osutamine ürituste korraldamisel
  • muude tööülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

  • energilisus ja positiivsus
  • hea vene, inglise ja eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • hea suuline ja kirjalik väljendusoskus
  • kesk- või kõrgharidus ja/või sekretär-asjaajaja eriharidus/täiendõpe
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) hea kasutamisoskus
  • eelnev töökogemus juhiabi-assistendina
  • üldistusvõime, kiire reageerimisvõime, täpsus ja korrektsus, etiketi tundmine

Ettevõte pakub

  • põnevat, pikaajalist ja stabiilset tööd
  • häid töötingimusi kesklinnas, kaasaegset töökeskonda ja -vahendeid
  • meeldivat meeskonda
  • korralikku töötasu
  • tööks vajalikku täiendkoolitust
  • 30 + 5 päeva puhkust

Lisainfo

  • CV koos kaaskirja ja palgasooviga palume saata aadressil Ahtri 8, 10151 Tallinn, või assistent@ntmarine.com hiljemalt 17.10.2005.
  • Tööleasumise aeg: Kohe
  • Töö tüüp: täistööaeg, lepinguline
  • Lisainformatsiooni saab telefonil 668 4337 Andres Lukin ja www.ntmarine.com

Tööpakkumise number
#52640
Assistent