Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640929

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 19. veebruar 2020
Kuulutus aegub:19. märts 2020

Töö kirjeldus

Kelle tööülesanded on

  • Müügitöös osalemine

  • Klientidele toote tutvustuste saatmine ja pakkumiste tegemine

  • Kliendibaasi korrastamine, täiendamine.

  • Klientidega kontaktide hoidmine, läbirääkimiste pidamine

  • Koostöö projektijuhtidega

  • Kodulehe ja e-poe haldamine,

  • FB ja Instagram haldus.

  • Graafilise disaini lahendused

  • Tootearenduses osalemine

  • Tootmisüksusega suhtlemine

  • Büroo haldamine

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

  • Eriharidust ja varasemat töökogemust rõiva alal

  • Arvutioskust CorelDraw ,PowerPoint ,Adobe Photoshop, Directo jt.

  • Inglise keele oskust. Kasuks tuleb venekeele oskus.

  • Planeerimisoskust

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:

  • Võimalust olla osa kiiresti laieneva kaubamärgi tulevikust

  • Võimalust kaasa rääkida rõivaste arenduses ja kudumi disainis

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd

  • Motiveerivat töötasu

Lisainfo

Asukoht: Tallinn. Tööaeg: täistööaeg. Tööle asumise aeg: nii ruttu kui võimalik. www.norrison.ee

CV ja motiveeritud kandideerimissoov on oodatud e-posti aadressil kalev(at)norrison.ee lisainfo: +372 5063822

Tööpakkumise number
#640929

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. märts 2020
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2020

Norrison OÜ on alates 1994 aastast tegutsev edukas ja kiirelt arenev silmkoe toodete
(kudumite) tootearenduse- ja turustamisega tegelev firma. Ettevõtte poolt pakutavad
tooted on müügil Eesti juhtivas jaekaubanduses ja firma kauplustes. Samuti toodame
ja müüme ameti- ja militaarkudumeid.

Vaata rohkem

Assistent