Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630225

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 3. detsember 2019
Kuulutus aegub: 2. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

Müügitöös osalemine
Klientidele toote tutvustuste saatmine ja pakkumiste tegemine
Kliendibaasi korrastamine, täiendamine.
Klientidega kontaktide hoidmine, läbirääkimiste pidamine
Koostöö projektijuhtidega
Kodulehe ja e-poe haldamine,
FB ja Instagram haldus.
Graafilise disaini lahendused
Tootearenduses osalemine

Ootused kandidaadile

Eriharidust ja varasemat töökogemust rõiva alal
Arvutioskust CorelDraw ,PowerPoint ,Adobe Photoshop, Directo jt.
Inglise keele oskust. Kasuks tuleb venekeele oskus.

Asukoht: Tallinn. Tööaeg: täistööaeg. Tööle asumise aeg: nii ruttu kui võimalik. www.norrison.ee

CV ja motiveeritud kandideerimissoov on oodatud e-posti aadressil kalev(at)norrison.ee lisainfo: +372 5063822

Tööpakkumise number
#630225

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2019

Norrison OÜ on alates 1994 aastast tegutsev edukas ja kiirelt arenev silmkoe toodete
(kudumite) tootearenduse- ja turustamisega tegelev firma. Ettevõtte poolt pakutavad
tooted on müügil Eesti juhtivas jaekaubanduses ja firma kauplustes. Samuti toodame
ja müüme ameti- ja militaarkudumeid.

Vaata rohkem

Assistent