Assistent
Tööpakkumise number #694916
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

Assistent

9
Makrohaldus OÜ
Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu tööks saab olema ettevõtte igapäevase toimimise sujuv korraldamine – haldad meile, vastad telefonile, hoolitsed, et klientide lepingud oleksid korrektsed ja ajakohased, registreerid avariiteateid jne.

Ootused kandidaadile

  • varasem töökogemus assisteerival ametikohal

  • väga hea eesti ja hea inglise keele oskus

  • täpsus ja korrektsus igapäevases töös

  • hea kontoritarkvara kasutamise oskus

  • kasuks tuleb vene keele valdamine

Soovi korral võid igapäevaselt töötada kodukontoris, kuid võimalus on kasutada ka meie kontorit Tallinnas, Kalamajas. Tegu on täiskoormusega töökohaga, mida saad suures osas teha endale sobival ajal, olles tavapärase tööpäeva jooksul siiski kättesaadav.

Tööpakkumise number
#694916

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. mai 2021
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2021
Assistent Assistent

CV Keskuse klient Makrohaldus OÜ on 2017. aastal loodud haldusfirma, mis ajaga pidevalt kasvanud.

Vaata rohkem

Assistent
Assistent