2023-08-23 14:48:55

Assistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma Lex Law Office tiimi assistenti, kelle ülesandeks saab olema:

- klientide vastuvõtmine

- kalendrite administreerimine

- dokumendihaldus

- kliendiandmebaasi korrashoid

- suhtlus riigiasutustestega ja notaritega

- informatsiooni leidmine ja töötlus

- lihtsamate juriidiliste dokumentide koostamine

- muud juristide abistavad tegevused

Ootused kandidaadile

Oled see, keda otsime siis, kui:

- Valdad eesti, inglise ja vene keelt (vähemalt B2 tasemel)

- Sul on kõrgharidus õiguse või sarnasel erialal

- Sul on varasem õiguse, dokumendihaldamise või administreerimise kogemus

- Soovid töötada rahvusvaheliste klientidega

- Sind köidab õiguse valdkond

- Sul on suurepärane organiseerimisoskus

- Sulle meeldib suhtlus

- Sul on hea arvutioskus

- Sul on soov panustada oma meeskonda

Sind ootab töö noores ja innovatiivses õigusbüroos. Oma poolt pakume hubast kontorit, paindlikku töögraafikut ning motiveerivat palka.

Kui oled Sa huvitatud, siis kindlasti kandideeri enne 08.02.2023 ja me võtame Sinuga ühendust.