Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152989

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide igapäevaste äriliste vajaduste teenindamine
  • Audiitorite ja raamatupidajate assisteerimine
  • Dokumentide koostamine ja saatmine ning klientidega suhtlemine
  • Osalemine firma arengus
  • Assisteerimine koosolekute, nõupidamiste ja ürituste korraldamisel

Ootused kandidaadile

Valmisolek meeskonnatööks
Hea inglise keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
Äriseadustiku ja raamatupidamise reeglite tundmine tuleb kasuks

Ettevõte pakub

- Õiglast tasu vastavalt tööpanusele
- Võimalust enesearendamiseks ja töökogemuse saamiseks
- Vaheldusrikast tööd rahvusvahelises firmas
- Paindlikke töötingimusi ning sõbralikku meeskonda

Tööpakkumise number
#152989

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
praktika
Brutopalk: Alates 50 €/tunnis
Kuulutus aegub:
22. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
26. mai 2008

Larssen Donoway on 13 aastat tagasi asutatud ja tänaseks kuues riigis tegutsev nõustamisfirma, mille põhitegevusaladeks on maksualased ja juriidilised nõustamisteenused, raamatupidamisteenuste osutamine klientidele, ettevõtete asutamine, haldus ning audit.
Pakume suvisel hooajal võimalust majandus- ja juura tudengitele saada praktikat alljärgnevatel ametikohtadel:

Vaata rohkem

Assistent