Värsked tööpakkumised

Assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 32122

Tööpakkumise number

32122

Töö kirjeldus

IT KONSULTANT/ KONSULTANDI ASSISTENT
Osalemine infosüsteemide hindamise, loomise ja korrastamise projektides, sh
- info hankimine, analüüsimine
- esitluste ettevalmistamine
- projekti administreerimine (kohtumised, kirjavahetus, dokumentatsioon)
- raportite koostamine
- muude tööalaste ülesannete täitmine

Nõudmised kandidaadile

Infotehnoloogiaga seotud kõrgharidus
väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus eesti keeles, esinemis- ja suhtlemisoskus
hea inglise keele oskus ja vene keele oskus kesktasemel
inimestega töötamise kogemus
iseseisvus, loovus, analüüsivõime
kohanemisvõime ja stressitaluvus
kohusetunne ja vastutusvõime
aja kasutamise oskus
intellektuaalne võimekus, sh analüüsi ja olulise eristamise võimekus
koostöövalmidus

Kasuks tuleb praktiline töökogemus IT või IT-konsultatsiooni valdkonnas
teenuse müügi kogemus

Omalt poolt pakume huvitavat ja pingelist tööd arenevas meeskonnas, mis võimaldab
meeldivat, innustavat ning toetavat töökeskkonda
võimalust töötada koostöös Eesti tippettevõtetega
arenguvõimalusi

Asukoht Tallinn Ahtri 10A
Tööaeg täistööaeg
Tööle asumise aeg ASAP

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuli 2004
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2004

KPMG on üks maailma juhtivatest ärikonsultatsioonifirmadest. Meil on 103 600 töötajat ning oleme esindatud 159 riigis. Eestis töötame alates 1991.a. ning meie põhitegevusaladeks on audit, ka infosüsteemide audit, maksu-, juriidiline ja finantsnõustamine ning juhtimiskonsultatsioonid (sh. e-äri nõustamine).