Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630288

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kliiniku igapäevatööga seonduvate tööülesannete täitmine
- arsti ja õe korralduste täitmine
- sujuva töö tagamine
- patsientide registreerimine
- arvete väljastamine ja kassa pidamine
- pidev kliendi ja meeskonnaga suhtlemine

Nõudmised kandidaadile

- täpsus, ausus, kohusetundlikkus
- oled hea meeskonnamängija, kuid suudad otsuseid vastu võtta ka iseseisvalt
- oskad väga hästi eesti keelt ning heal tasemel vene ja inglise keelt
- oskad kasutada MS Office programme
- oled hea aja ja protsesside planeerimises
- oled huvitatud meditsiinist
- kasuks tuleb varasem töökogemus sarnasel ametikohal

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume.
- moodsaid tööruume
- tasuta lõunaid
- päevast tööd tööpäevadel
- uusi toredaid kogemusi
- konkurentsivõimelist töötasu
- toredat meeskonda
- ühisüritusi

Tööpakkumise number
#630288

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2019

CVKeskus.ee klient

TERVISHOID JA SOTSIAALHOOLEKANNE
Kõrva-Nina-Kurguhaiguste Kliinik on 2005 aastal avatud meditsiiniasutus, mis spetsialiseerub kõrva-nina-kurguhaigustele, nende ravile ning ennetamisele. Kliinikus teostatakse erinevaid kuulmisuuringuid, teste ning analüüse, mis on vajalikud täpse diagnoosi panemiseks.Meil töötavad selle ala tippspetsialistid.

Vaata rohkem

You are applying to:
Assistent