Värsked tööpakkumised

Assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 20969

Tööpakkumise number

20969

Töö kirjeldus

Poliiside vormistamine, vormistatud poliiside sisestamine andmebaasi, arvete vormistamine, arhiivi korrashoid

Nõudmised kandidaadile

väga hea arvutikasutamise oskus, kohusetundlik ja aus, hea analüüsivõime
kasuks tuleb: kiire õpimisvõime, saavutusvajadus,mittesuitsetamine

Ettevõte pakub

Enesearenduse võimalus kindlustus- ja liisingvaldkonnas
Spetsiaalne meie töökogemusel põhinev väljaõpe koos praktikaga
Meeldiv töökollektiiv ning arenguvõimalused

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2003
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2003

KindlustusEst on kindlustusagentuur, kes pakub oma klientidele ainult usaldusväärseimate Eesti kindlustusseltside (If Eesti, Nordea, Sampo) kõiki kindlustustooteid. Lisaks kindlustustoodetele vahendame ka sõidukiliisingut ja pakume täisteenusrenti. Meie klientide arv kasvab pidevalt ning käive on siiani kahekordistunud igal tegevusaastal.