Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71085

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-ostutellimuste koostamine;
-laovarude jälgimine;
-(välis)tarnijatega suhtlemine;
-kauba sissetulekute tegemine ja kinnitamine
-tootejuhtide assisteerimine

Ootused kandidaadile

  • keskharidus;
  • süsteemsus ja täpsus;
  • oskus kasutada oma töös arvutit;
  • valmidus meeskonnatööks;
  • inglise keele oskus oma tööülesannete täitmiseks vajalikul tasemel.

Firma pakub heale tööle väärilist tasu, kaasaegset töökeskkonda, koolitust ning tegusat meeskonda.

Lisainfo

Kasuks tuleb huvi tehnikamaailma vastu.

Tööpakkumise number
#71085
Assistent