Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136019

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha põhieesmärgiks on vanglate valdkonnas tsentraalse koolitus-, personalitöö- ning välissuhtlemisalase tegevuse tehniline teenindamine.

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:

  • kõrgharidust
  • teadmisi avalikust teenistusest
  • eesti keele valdamist kõrgtasemel
  • inglise ja vene keele suulist ning kirjalikku oskust ametialase suhtlemise tasandil
  • korrektsust ja kohusetundlikkust
  • väga head suhtlemisoskust ja valmidust meeskonnatööks

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • huvitavat tööd mainekas riigiasutuses
  • head võimalust enesearendamiseks
  • meeldivat töökeskkonda toredate kolleegidega
  • konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Ametikoht täidetakse lapsehoolduspuhkusel oleva ametniku asendamiseks määratud tähtajaga.

Tööpakkumise number
#136019

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Kuni 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2008

Justiitsministeerium on valitsusasutus, mis teostab riigi õiguspoliitikat oma põhiülesannete ulatuses. Ministeeriumi valitsemisalas on õigusloome koordineerimine, õigusaktide süstematiseerimine, Eesti õigusaktide ühtlustamine Euroopa Liidu õigusega, esimese ja teise astme kohtute korralduslik tegevus ning majandamine, prokuratuuri ja vanglate töö korraldamine, notariaadi ametitegevuse korraldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude ettevalmistamine ministeeriumi pädevuse kohaselt.

Vaata rohkem

Assistent